S kým spoločne absolvujete VKT?
Zväčša sám . Ale aj s kolegami z klubu.
Ktorý vrchol sa Vám páčil najviac?
Vtáčnik
Ktorý bol najnáročnejší?
Vtáčnik
Na koľkých vrcholoch ste boli tento rok prvý krát v živote?
3
Akú zaujímavú historku ste zažili pri zdolávaní vrcholov?
Blúdenie na Vtáčnik ako tam tak späť
Čo by ste na VKT zmenili alebo vylepšili?
Nič ma nenapadá
Aký vrchol by ste zaradili do ďalšieho ročníka?
Nič ma nenapadá
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.